Tek Kişilik Odalı Yurtlar

Çocuklarımız için her zaman her şeyin en iyisini isteriz. Özellikle okumak için farklı bir ilde gidiyorsa bu isteklerimiz çok dahba fazla artmaya başlar. Sivasta tek kişilik odalı yurtardan yana hakkınızı kullanmak isterdeniz elbette odaın büyüklüğü, odanın imkanlarının yanı sıra yurdun imkanları da çok büyük önem arz edecektir. Hedef erkek yurdu olarak bizler odada tek başıan konaklama yapmak isteyenlere özel yek kişilik yurt odasını sunuyor ve rahatlarını düşünecek her ayrıntıyı sunmaya gayret ediyoruz.

Tek kişilik odalı yurtlar olarak verdiğimiz hizmetin başında elbette onların rahat uyuyabşlmekeri için ortapedik yatalarımız bulunuyor. Yine rahatlıkla ders çalışabileceleri çalışma masası ve kitaplıklarımızda olmazsa olmazlarından. Derse biraz ara vermek isteyenler için uydu tv imkanı da yine odada mevcut halde.\nTek kişilik yurt odasında var olan imkanlardan bir diperi de kişisel bir dolap oluyor. Yine kıyafetleri koyabileceği bir grdolap ve komidi de odada yerini alıyor. Yime tek kişilik oda içinde buşunan babuo ve wc imkanı da oldukça konforlu bir kullanım imkanı yaratıyor. Tüm bunların yanı sıra elbette bir öğrenci için çok önemli olan 24 saat internet imkanı da odalarımızda hizmet veriyor olacak.

Kısaca sivasta tek kişilik yurt odamızda aradığınız her şey fazlası ile bulunuyır. Oldukça ferah ve ışık gören odalarımızda konaklama yapacak öğrrenciler kendilerini odalarında hissediyor olacak.

Tek Kişilik Odalı Yurtlar